Pożar szopy - OSP Świerzawa

Pożar szopy

• Dominika Sz

🚨🚒14.04.2024.o godz.19:19 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Wojcieszów,gdzie paliło się pomieszczenie gospodarcze🏚(szopa). Po dotarciu na miejsce pierwszych jednostek potwierdzono zagrozenie i przystąpiono do dzialań polegających na podawaniu prądów wody na palące się pomieszczenie. Na miejsce zdarzenia udały się jednostki :

• 🚒🚒 OSP WOJCIESZÓW
  • 🚒 OSP ŚWIERZAWA
  • 🚒 OSP SOKOŁOWIEC
  • 🚒🚒 JRG  ZŁOTORYJA
  • 🚔 PARROL POLICJI
  • ⚡️ POGOTOWIE ENERGETYCZNE
Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

Dnia 17.06.2024r. nasza jednostka, już tradycyjnie, wspierała zabawę z okazji(...)

27.04.2024r. - Pożar lasu w miejscowości Podgórki.<br>28.04.2024r. - Pożar lasu(...)

🚨Alarm🚨14:16 25.04.2024 w miejscowości&nbsp; Wojcieszów</p>Substancje chemiczne 🛢 śmietniku na odpady(...)

W imieniu naszej całej jednostki składamy ogromną prośbę o to(...)

Nasza jednostka w ciągu ostatniego miesiąca brała udział w:<br><br>22.03.2024r. -(...)

Uwaga!!🚨🚨🚨 Ławeczka która została zdemontowana podczas prac remontowych przy naszej(...)

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, my, członkowie i członkinie OSP(...)

19.03.2024 zostaliśmy poproszeni o wizytę w Klubie seniora ,aby przypomnieć(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.