WITAMY NA WITRYNIE INTERNETOWEJ OSP ŚWIERZAWA. DO DNIA 06 GRUDNIA 2016 ROKU NA TERENIE MIASTA I GMINY ŚWIERZAWA ODNOTOWANO ŁĄCZNIE 150 ZDARZEŃ W TYM: 69 POŻARÓW, 47 MIEJSCOWYCH ZAGROŻEŃ, 8 ALARMÓW FAŁSZYWYCH, 18 WYPADKÓW DROGOWYCH, 8 KOLIZJI DROGOWYCH, 17 OSÓB POSZKODOWANYCH, 2 OSOBY ŚMIERTELNE

UWAGA!!!

DRUKI DO ZEBRAŃ SPRAWOZDAWCZYCH 2017 SĄ JUŻ DO ODBIORU. ZAPRASZAMY.

Reklama

PREZES RADZI!

NUMER ALARMOWY

Odwiedza nas:

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Reklama

Fotograf Wrocław - Legnica - Złotoryja Fotograf na wesele Fotograf na chrzest Fotograf dolny śląsk Fotograf na ślub Fotograf jelenia góra Fotograf karpacz Fotograf złotoryja Fotograf jawor Fotograf bolków Fotograf legnica Fotograf lwówek Fotograf lwówek śląski Fotograf Wrocław - Legnica - Złotoryja Fotograf na wesele Fotograf na chrzest Fotograf dolny śląsk Fotograf na ślub Fotograf jelenia góra Fotograf karpacz Fotograf złotoryja Fotograf jawor Fotograf bolków Fotograf legnica Fotograf lwówek Fotograf lwówek śląski Tłumacz niemieckiego złotoryja Tłumacz niemieckiego Jawor Tłumacz niemieckiego Legnica Tłumacz niemieckiego Wrocław Tłumaczenia dokumentów samochodowych Belgijskie dokumenty samochodowe Dokumenty samochodowe